Zīmējumu konkurss "Prezidenta auto"

Novembris Latvijā ir patriotu mēnesis, un patriotiskās noskaņās esam sarūpējuši zīmēšanas konkursu.

Mēs, Rīgas Motormuzejs, vēlētos redzēt, kādu jūs, mūsu mazie sekotāji, iztēlojaties auto, kāds būtu piemērots Latvijas Valsts prezidentam. Vai tas būtu liels limuzīns, kāds bruņu tranpsortlīdzeklis, vai tomēr īpaši aprīkots klasisks automobilis?

Nāc uz Rīgas Motormuzeju, iedvesmojies no mūsu muzejā apskatāmā Cadillac V8 series 353 Fleetwood, kādu 1940. gadā lietojis Latvijas Valsts un Ministru prezidents Kārlis Ulmanis, un radi savu prezidenta auto.

Dalībnieki var sagatavot vienu vai vairākus darbus. Tie konkursa norises laikā, no 8. līdz 30. novembrim, jānosūta uz muzeja e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai jāiesniedz Rīgas Motormuzeja kasē. Iesniedzot darbu, norādiet autora vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāka vai aizbildņa tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Interesantāko zīmējumu autori saņems balvas no Rīgas Motormuzeja!

Zīmējumi tiks vērtēti trīs grupās: bērni līdz 6 gadu vecumam, līdz 12 un 18 gadu vecumam.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 7. decembrī. Labākos darbus publicēsim sociālajos tīklos!

Esam saņēmuši vairāk kā 200 darbus! Ņemot vērā lielo atsaucību, rezultātu paziņošanu pārceļam uz 14. decembri!