DARBA LAIKS UN IEEJAS BIĻETES

Noderīga informācija muzeja apskates plānošanai

Rīgas Motormuzejs Jūs gaidīs katru dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00. Muzeja ekspozīcijas apskate ilgst apmēram 2 stundas, tāpēc iesakām ierasties līdz plkst. 16:30.

Darba laiks svētkos:

Vecgada vakars 31.decembris un Jaungada diena 1.janvāris - slēgts

Lieldienās - atvērts

Darba svētki 1.maijs - atvērts

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena 4.maijs - atvērts

Līgo vakars 23.jūnijs un Jāņu diena 24.jūnijs - slēgts

Latvijas Republikas proklamēšanas diena 18.novembris - atvērts

Ziemassvētku brīvdienas 24., 25., 26. decembris - slēgts

T: +371 67025888

Rīgas Motormuzeja ieejas biļete atvērs durvis uz lielāko autobūves vēstures ekspozīciju visā Baltijā.

Ieejas biļetes iespējams iegādāties uz vietas muzeja kasē.

Apmeklētāju ērtībai muzejs piedāvā arī on-line biļešu tirdzniecību, kur iespējams iegādāties pieaugušo biļetes un pieaugušo biļetes grupās. Biļetes ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības punktos un interneta veikalā.

Biļetes aktivizēšana notiek, ieejot ekspozīcijā. Ieejas biļete būs derīga tikai tās aktivizēšanas dienā. Biļete ir jāsaglabā līdz apmeklējuma beigām.

IEEJAS BIĻETES VEIDS
Pilngadīga persona
Bērns no 7 gadu vecuma, skolēns, students un seniors (persona, kas vecāka par 60 gadiem)
Ģimenes biļete (2 vecāki un 1 līdz 4 bērni)
Ģimenes biļete (1 vecāks un 1 līdz 4 bērni)
Grupas 10 un vairāk personu dalībnieks (pieaugušais)
Grupas 10 un vairāk personu
dalībnieks (bērns, skolēns, students seniors)
Skolēnu grupas dalībnieks, apmeklējot pedagoģisko nodarbību vai kārtojot velo eksāmenu.
Bērns līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot)
Grupas (10 vai vairāk cilvēki) vadītājam vai pedagogam
Bērnu aprūpes iestāžu audzēkņi, aprūpes centru, pansionātu iemītnieki un personas, kuras tos pavada;
Latvijas muzeju darbinieki
Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) un Starptautiskās transporta muzeju asociācijas (IATM) biedri
Politiski represētās personas
Bērni līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, persona ar I grupas invaliditāti un  viena persona, kura tos pavada