.

Atbalstot Latvijas Nacionālo bibliotēku, aicinām vīriešus - tēvus, lielo brāļus, vectēvus un krusttēvus, iesaistīties lasīšanas vecināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” (BJVŽ 2017) un piedalīties akcijā “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji! 2017”, kur būs iespēja saņemt balvas arī no Rīgas Motormuzeja.

Latvijas Pasts uzsācis jaunu pastmarku sēriju Latvijas autobūves vēsture – Motormuzeja unikālie eksponāti, pirmo pastmarku veltot latviešu autokonstruktora Augusta Krastiņa 1903.gadā būvētajai automašīnai Krastin, kuras vienīgais līdz mūsdienām saglabājies eksemplārs atrodas Rīgas Motormuzejā.

Piektdien, 26. maijā apmēram 500 muzeju darbinieki no visas Latvijas pulcējās Jelgavā, kur norisinājās tradicionālie muzejnieku profesionālie svētki - Latvijas Muzeju dienu noslēgums, kur tika pasniegta Latvijas Muzeju biedrības gada balva “Zelta puteklis” dažādās nominācijās.