.

Rīgas Motormuzejs ir izvirzīts 2018.gada Historic Motoring Awards balvas finālam kategorijā "Gada seno spēkratu muzejs". Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 25.oktobrī Londonā, un to droši var dēvēt par klasisko auto pasaules Oskariem.

Jau pavisam drīz 26.septembrī romantiskā pārpratumu komēdija „Homo Novus” piedzīvos savu pirmizrādi, bet kinoteātros visā Latvijā tā būs skatāma no 28.septembra. Filmas galvenajās lomās ne tikai meistarīgs latviešu aktieru kolektīvs, bet arī kolorīta  seno spēkratu plejāde, kas palīdz atdzīvināt 30. gadu Rīgas šarmu.

Piektdien, 26. maijā apmēram 500 muzeju darbinieki no visas Latvijas pulcējās Jelgavā, kur norisinājās tradicionālie muzejnieku profesionālie svētki - Latvijas Muzeju dienu noslēgums, kur tika pasniegta Latvijas Muzeju biedrības gada balva “Zelta puteklis” dažādās nominācijās.