.

Sestdien, 19. augustā jau 12. gadu pēc kārtas norisināsies gada lielākais seno spēkratu salidojums RĪGA RETRO. Šogad par godu Latvijas antīko automobiļu kluba (AAK) 45 gadu jubilejai pasākumā piedalīsies ievērojams skaits ekipāžu – aptuveni 130 seno automobiļu un motociklu, kā arī divi vēsturiskie autobusi.

Latvijas Pasts uzsācis jaunu pastmarku sēriju Latvijas autobūves vēsture – Motormuzeja unikālie eksponāti, pirmo pastmarku veltot latviešu autokonstruktora Augusta Krastiņa 1903.gadā būvētajai automašīnai Krastin, kuras vienīgais līdz mūsdienām saglabājies eksemplārs atrodas Rīgas Motormuzejā.

Piektdien, 26. maijā apmēram 500 muzeju darbinieki no visas Latvijas pulcējās Jelgavā, kur norisinājās tradicionālie muzejnieku profesionālie svētki - Latvijas Muzeju dienu noslēgums, kur tika pasniegta Latvijas Muzeju biedrības gada balva “Zelta puteklis” dažādās nominācijās.

Svētdien, 28.maijā plkst. 11.00 vēl pirms došanās tālajā ceļā uz Vladivostokai pie Rīgas Motormuzeja būs iespēja satikt RAF mikroautobusu “Latvija” ekspedīcijas Rīga-Vladivostoka braucējus un, protams, apskatīt arī pašus braucamos – trīs Latvijā ražotos RAF “Latvija” mikroautobusus.

28. martā ar pārsteidzošu modes skati Rīgas Motormuzejā tika atklāta 26. Rīgas modes nedēļa, kas šajā sezonā ilgs līdz 1. aprīlim un apmeklētājus un dalībniekus priecēs ar spilgtiem pasākumiem, dizaineru skatēm un tematiskām prezentācijām.