.

Muzejs bērniem

Izglītojošs un interaktīvs ceļojums motoru pasaulē.

Baltijā lielākais, daudzveidīgākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs aicina bērnus un jauniešus doties aizraujošā ceļojumā motoru pasaulē, kā arī iesaistīties interaktīvās un izglītojošās muzeja pedagoģiskajās nodarbībās.

Rīgas Motormuzejā iespējams apgūt ceļu satiksmes drošības noteikumus, kā arī iegūt velosipēda vadītāja tiesības.

Velosipēda vadītāja tiesību iegūšana

Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta iespēja iegūt velosipēda vadītāja tiesības gan grupām, gan individuāli.

Tehniski radošās nodarbības

Uzzini, kāpēc gumijas bumbiņas atlec un kā citroni var ražot elektrību, iejūties pasaulslavenā izgudrotāja Edisona lomā un izgatavo elektrisko spuldzīti.

Ekskursija autobūves vēsturē

Rīgas Motormuzejā tiek piedāvāta gados jaunākajiem muzeja apmeklētājiem piemērota ekskursija par autobūves vēsturi un tās attīstību. Ekskursijas ilgums profesionāla gida pavadībā 60 min.

Interaktivitātes ekspozīcijā - ko bērnam darīt muzejā?

Viscaur ekspozīcijai bērniem pieejamas interaktīvās darba stacijas, atpūtas zonas ar dažādām spēlēm, kā arī bērnu spēļu stūrītis.

Svinības bērniem Rīgas Motormuzejā

Piedāvājam bērniem doties aizraujošajā ceļojumā motoru pasaulē. Kļūt par īstiem zinātniekiem un piedalīties eksperimentos vai autosportistiem un sajust sacensību azartu.

Trases automodelisms

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē darbojas trases automodelisma pulciņš, kurā bērniem un jauniešiem ir iespēja pašiem konstruēt un izveidot savu automodeli, ar kuru pēc tam var piedalīties sacensībās. Pulciņā tiek apgūtas pamatzināšanas tehnikā, elektronikā un metālapstrādē.