Patriotu nedēļa Rīgas Motormuzejā

Atzīmējot Latvijas 105. dzimšanas dienu, Rīgas Motormuzejs no 14. līdz 18. novembrim aicina apmeklēt Patriotu nedēļas pasākumus!

Patriotu nedēļā, no 14. līdz 17. novembrim, aicinām skolēnus, skolotājus un citus apmeklētājus (ar iepriekšēju pieteikšanos) iesaistīties dažādās aktivitātēs:

• izspēlēt spēli “Sameklē Latviju” (pieejama gan drukātā, gan elektroniskā formātā);
  • uzrakstīt novēlējumu Latvijai un izveidot novēlējumu valstij karogu;
  • iepazīt muzeja eksponātus, kas saistīti ar mūsu zemi, zinoša gida pavadībā.

17. novembrī  pasākuma noslēgumā dalībniekiem īpašu cienastu būs sagādājuši Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku puiši lauka virtuvē! Būs apskatāmas arī Bruņoto spēku militārās tehnikas vienības.

Lai pieteiktos dalībai Patriotu nedēļas pasākumos, zvaniet +371 67025858.

18. novembrī atzīmēsim mūsu Latvijas 105. jubileju! Apmeklētājus (bez iepriekšējas pieteikšanās) aicināsim doties bezmaksas ekskursijā ar gidu, lai izzinātu Latvijas devumu autobūves pasaulei. Ekskursiju sākums: 12.00 un 14.00.

Visiem apmeklētājiem būs iespēja izspēlēt spēli “Sameklē Latviju”, vērīgākie spēles dalībnieki saņems arī mazas balviņas.

Kopīgi veidosim Latvijas karogu, ievijot Latvijas karoga krāsās novēlējumus mūsu valstij.

Katrs Patriotu nedēļas dalībnieks saņems Latvijas karodziņa lentīti.

* Ieejas maksa muzejā atbilstoši cenrādim. Patriotu nedēļas aktivitātes – bez maksas.