Septembri Rīgas Motormuzejā pasludinām par Satiksmes drošības mēnesi

Sadarbībā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” septembri Rīgas Motormuzejā pasludinām par Satiksmes drošības mēnesi. Tā laikā dažādās izglītojošās un interesantās aktivitātēs aicināsim piedalīties ne tikai ģimenes, bet arī pamatskolas skolēnus un skolotājus! Satiksmes drošības mēnesi atklāsim Zinību dienā 1. septembrī!

“Satiksmē droša ģimene” – izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes par satiksmes drošību ģimenēm – 2. un 30. septembrī.

Nodarbības laikā ģimenēm būs iespējams apskatīt Rīgas Motormuzeju, gida pavadībā izzinot satiksmes drošības vēsturi un attīstību, atpazīst kļūdas ceļu satiksmē, piedaloties ģimeņu sacensībās “Atrodi nedrošo!”, kā arī atkārtot jau zināmo par gājēja un velosipēdista ekipējumu eksperimentā “Atstarotājs kabatā nespīd”. Tā arī aicināsim ģimenes kopīgiem spēkiem veikt velosipēda pārbaudi, lai brauciens būtu drošs, un, protams, parādīsim, kādēļ ķivere galvā jāliek ne tikai pašiem mazākajiem, bet arī pašiem lielākajiem ģimenes locekļiem!

Informācijai:

• Nodarbību laiki no 11.00 – 13.00 un 14.00 – 16.30
  • Dalības maksa – ieejas biļete Rīgas Motormuzejā
  • Ieteicamais vecums no 7 gadiem
  • Dalība iepriekš jāpiesaka, zvanot pa tālruni 67025858
  • Pie muzeja ir plašs stāvlaukums

“Satiksmes drošības stunda muzejā” – 6., 13., 19. un 29. septembrī atgādināsim, kā būt drošam satiksmes dalībniekam!

“Satiksmes drošības stunda muzejā” aicināti piedalīties 1.-9. klašu skolēni un viņu skolotāji. Izglītojošās mācību stundas laikā skolēni Rīgas Motormuzejā izzinās ne tikai autobūves, bet arī satiksmes drošības vēsturi un attīstību. Tā arī daudzveidīgās aktivitātēs un eksperimentos stāstīsim, rādīsim un kopīgi darbosimies, lai veidotu izpratni par to, kā būt drošam satiksmes dalībniekam – gājējam, pasažierim un velosipēda vadītājam.

Informācijai:

• Nodarbību laiki 10.00 – 12.30, 12.30 – 15.00, 15.00 – 17.30