Zīmējumu konkurss "Drošs ceļš uz skolu"

Ir 1. septembris un sākas jaunais mācību gads, un visi skolēni dodas skolas gaitās.

Katram skolēnam ceļš uz skolu ir interesants un citādāks - kurš iet ar kājām, brauc ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu, kuru vecāki pavada ar auto līdz skolai. Kāds ik rītu sveicina kaimiņa kaķi uz palodzes, cits skaita svītras uz gājēju pārejas vai mācās pa ceļam ieraudzītās ceļazīmes. Un mums, Rīgas Motormuzejam, interesē, kāds ir jauno satiksmes dalībnieku ceļš uz skolu!

Tāpēc ikviens skolēns ir aicināts piedalīties zīmējumu konkursā “Drošs ceļš uz skolu”!

Uzzīmē savu ceļu uz skolu, parādot kādas ceļa zīmes un satiksmes apzīmējumus, un citus ceļu satiksmes dalībniekus pamani pa ceļam.

Dalībnieki var sagatavot vienu vai vairākus darbus. Tie konkursa norises laikā, no 1. līdz 21. septembrim, jānosūta uz muzeja e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai jāiesniedz Rīgas Motormuzeja kasē. Iesniedzot darbu, norādiet autora vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāka vai aizbildņa tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Interesantāko zīmējumu autori saņems balvas no Rīgas Motormuzeja!

Zīmējumi tiks vērtēti trīs grupās: bērni līdz 6 gadu vecumam, 1. - 4. klašu skolēni un 5. - 12. klašu skolēni.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 23. septembrī. Labākos darbus publicēsim sociālajos tīklos!