Ģimeņu diena 27. augustā

Rīgas Motormuzejs turpina iesākto “Ģimeņu dienu” pasākumu sēriju. Muzejs aicina ģimenes ar bērniem sestdienu, 27. augustu, pavadīt izglītojošā un aizraujošā veidā, piedaloties speciāli ģimenēm sagatavotā nodarbībā par automobiļu reģistrācijas numura zīmēm un iepazīt muzeja seno spēkratu pasauli.

Augusta “Ģimeņu dienas” dalībnieki uzzinās daudz interesantu faktu par auto numura zīmēm, Rīgā pirmā numura zīme tika izsniegta tālajā 1904. gadā. Tā bija balta metāla plāksnīte ar melnu ciparu 1.

Pēc tam nodarbības dalībnieki dosies apskatīt muzeja ekspozīciju. Noslēgumā bērnus priecēs un izklaidēs viktorīnas, spēles un balviņas.

Arī citas šā gada “Ģimeņu dienas” būs veltītas kādam īpašam vēstures notikumam vai eksponātam. Gaidām ciemos ģimenes ar bērniem, vecvecākus ar mazbērniem un draugiem.

Informācija:

• Nodarbības laiks no plkst. 11:00 līdz 14:00
  • Ieteicamais vecums no 5 gadiem
  • Nodarbības maksa: pieaugušajiem- 5 EUR, bērniem -2 EUR
  • Jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 67025858.