Rīgas Motormuzeja rekonstrukcija turpinās

Rīgas Motormuzejā turpinās jaunās ekspozīcijas izveide. Muzejs apmeklētājiem pagaidām slēgts.

Rīgas Motormuzeja dizaina projekts paredz izveidot radikāli jaunu, inovatīvu Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas dizainu ar interaktīviem un multimediāliem risinājumiem, izceļot atsevišķās kolekcijas un unikālākos eksponātus un demonstrējot pasaules autobūves attīstības vēsturi kontekstā ar Latviju.

Ekspozīcijas veidošanā tiek izmantotas inovatīvas ekspozīcijas interpretācijas metodes - stacionārās interpretācijas darba stacijas, kā arī multimediāli risinājumi - “augmented reality” programmas iespējas; projekcijas, kurās apvienots gan filmēts, gan animēts materiāls, “mappings” jeb apzīmēšana, digitāls šovs un citi multimediāli risinājumi, kas palīdz veidot muzeja stāsta līniju un paspilgtina apmeklētāju emocijas.

Vairāk par Rīgas Motormuzeja rekonstrukcijas projektu lasi sadaļā PAR MUZEJU - Rekonstrukcija.