Rīgas Motormuzejs aicina bērnus piedalīties radošā konkursā “Izgatavo savu Motormuzeju!”

Negribot zaudēt saikni ar saviem uzticamajiem apmeklētājiem un ļoti gaidot brīdi, kad varēsim tikties klātienē, esam sagatavojuši radošu uzdevumu mūsu mazākajiem apmeklētājiem – “Izgatavo savu Motormuzeju!”.

Katrs no jums var radīt savu Motormuzeju! Nepieciešami tikai daži materiāli (tukša kartona kaste, līme, zīmuļi, šķēres, auto modelīši) un iedvesma. Darba gaitā noderēs arī dekorāciju lapa. Veidojot savu Motormuzeju, talkā aiciniet arī vecākus, vecvecākus un draugus!

Dalībnieki var sagatavot vienu vai vairākus darbus. Tie konkursa norises laikā, no 1. līdz 16. maijam, jānosūta uz muzeja e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Iesniedzot darbu, norādiet autora vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāka vai aizbildņa tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 17. maijā. Uzvarētājs saņems ielūgumu visai ģimenei Rīgas Motormuzeja apmeklējumam. Labākos darbus publicēsim sociālajos tīklos!

Pielikums: Konkursa_uzdevums.pdf

Pielikums: dekoraciju_lapa.pdf