Muzejs SLĒGTS

Ņemot vērā 2020. gada nogalē izziņoto ārkārtas stāvokli valstī un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Rīgas Motormuzejs informē, ka apmeklētājiem būsim slēgti no 21.12.2020.

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju vēsturisko spēkratu ekspertīze CSDD Rīgas Motormuzejā tiek veikta ierobežotā režīmā pēc iepriekšēja pieraksta 26. martā, 7. un 21. aprīlī, kā arī netiek veikti izbraukumi pie klienta. Par pakalpojuma sniegšanu pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas sekojiet informācijai mūsu mājaslapā.

В связи с объявленной в стране чрезвычайной ситуации осмотр исторических транспортных средств в Рижском мотор-музее проводится в ограниченном режиме по предварительной записи 26 марта, 7 и 21 апреля, а также выезды к клиенту не производятся. По вопросам оказания услуги после отмены чрезвычайной ситуации следите за информацией на нашем сайте.