Apmeklē izstādi "Ceļš ap Bausku 100 gados 100 bildēs"

Bauskas Motormuzejā apskatāma unikāla fotogrāfiju izstāde "Ceļš ap Bausku 100 gados 100 bildēs". 

Ceļš tas vienmēr kaut kur ved - tālēs, ceļojumos, darbā. Tas vijas caur pilsētām un laikiem, gar mājām, pār upēm un laukiem, cauri laikam. tas traucas pretī nākotnei, bet pirms nākotnes ir tagadne un bija pagātne. Tā ir kustība un dzīvība, nekas nestāv uz vietas, jo viss plūst un mainās. Tas ir domu lidojums, šī brīža sajūtas, kas ir vijušās kā smalks prieka pavediens, runājot ar cilvēkiem, meklējot vēstures liecības fotogrāfijās, ko parādīt saviem apmeklētājiem. 

Izstādes doma ir parādīt un sniegt priekšstatu visām paaudzēm par šo dzīvības artēriju - ceļu un kustību uz tā dažādos laika posmos - gan Bauskas apriņķī, gan rajonā un novadā. Sākot ar 20. gadsimta otro desmitgadi, kad nodibina Latviju un beidzot ar Latvijas simtgadi, ar 2018. gadu. Kā mēs dzīvojām, kā priecājāmies, atpūtāmies, strādājām, cēlām un virzāmies uz priekšu šodien.

Bauska - tā ir pilsēta, divu upju ieskauta, kur abām satiekoties, tās rada sākumu trešajai - Lielupei! Bauska, tā ir pilsēta, kur satikties cilvēkiem, likteņiem un to ceļiem.  

Izstādes tapšanā ir ieguldīts milzīgs darbs. Aplūkojamās fotogrāfijas nākušas no Bauskas apkārtnes foto entuziastu krājumiem. Tās nav aplūkojamas interneta vidē, līdz ar to uzskatāmas par unikālu materiālu.