MOTOKROSS CAUR LAIKIEM BAUSKAS MOTORMUZEJĀ

Notikums pagājis

No 2015. gada 2. maija līdz 30. novembrim Rīgas Motormuzeja Bauskas filiālē apskatāma izstāde „Motokross cauri laikiem”.

Izstāde ir veltīta bijušajām un esošajām Bauskas apkārtnes motokrosa trasēm. Tajā būs jūtama pašu motobraucēju elpa - piedzīvojumi un emocijas no trases līkločiem; tas tādēļ, ka  izstāde tapusi ciešā sadarbībā ar bijušajiem azartiskajiem braucējiem un trašu pārzinātājiem.

"Motocikls ir brīvs brauciens, to ietekmē vienīgi pats braucējs, viņa meistarība un dzelzs zirga sirds - motors." - izstādes kurators Juris Vanags

Šobrīd daudzas trases, kas kādreiz tika pamatīgi noslogotas, „guļ” pilnīgā aizmirstībā.  Bauskas apkārtnes motosporta tā laika vērienu šodienas jaunatne pat nenojauš. Tādēļ nāc un ieklausies tā laika stāstos, cilvēku emocijās un novērtē motobraucēju sasniegumos -  uzzini, kādi var būt pārdzīvojumi lidojot gaisā vai traucoties caur dubļiem!

Izstādē ir aplūkojamas fotogrāfijas, Ingas Pīlādzes un Elvija Mucenieka medaļas un kausi, kā arī motobraucēju piedzīvojumi trasē.