INTERAKTIVITĀTES EKSPOZĪCIJĀ

CEĻOJUMS MUZEJA UN AUTOBŪVES VĒSTURĒ

Interaktīvā spēle “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē” ir jautrs veids kā papildināt Rīgas Motormuzeja apmeklējumu. Dažādie spēles uzdevumi ļaus paraudzīties uz automobiļiem un autobūvi nedaudz citādāk, atklājot interesantus faktus un nianses par it kā zināmām lietām. “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē” ir lieliska spēle ģimenei, jo iespējams izvēlēties vienu no divām dažāda sarežģītības līmeņa spēlēm, turklāt abās spēlēs uzdevumi ir dažādas grūtības – no pavisam viegliem, līdz tādiem, kur noderēs gan trenēta vērotāja acs, gan sava tiesa iztēles.

Lai dotos ceļojumā muzeja un autobūves vēsturē ir vajadzīgs viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Sekojot pamācībai, ko saņemsiet kopā ar spēles kodu muzeja kasē, piekļūsiet spēlei un ģimenes mazais ceļojums varēs sākties!

Cena 2.60 EUR par vienu kodu.

MOTORMUZEJA BĒRNU SPĒĻU STŪRIS

Lai gan muzeja eksponātos kāpt iekšā nav atļauts, motormuzeja bērnu spēļu stūri atrodas rūcošs auto, kurā var gan iekāpt, gan pastūrēt, gan uzgāzēt.

MOTORMUZEJA ĀRA ROTAĻU LAUKUMS

Līdzās jau ierastām rotaļu laukumu atrakcijām, šeit izvietota arī kāda interaktīva rotaļa, kuru bērni var spēlēt gan individuāli, gan komandās. Pieejami 5 dažādi spēļu varianti, kas pārbauda bērna veiklību un atjautību, piemēram, risinot matemātikas uzdevumus vai pārbaudot savas alfabēta zināšanas. Laukumiņš atrodas uz muzeja terases un brīvi pieejams visiem muzeja un kafejnīcas apmeklētājiem.

INTERAKTĪVIE EKSPONĀTI

Biķernieku trases pitwall iespēja iejusties trases operatora lomā. Uz rūcošā Auto Union krēsla var sajust 1930. gadu sporta automašīnas 16 cilindru motora spēku.