Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārs “MUZEJS. SKOLA. DROŠĪBA.”

Sveicam visus skolotājus ar jaunā mācību gada sākumu!

Pedagogu rūpes par audzēkņu vispusīgu attīstību ir audzināšanas un izglītošanas procesa neatņemama sastāvdaļa. Lai pedagogs justos drošs un zinošs savā tiešajā darbā, Rīgas Motormuzejs un VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” šī gada 7. oktobrī aicina uz bezmaksas pedagogu profesionālās kompetences pilnveides semināru “MUZEJS. SKOLA. DROŠĪBA.”, kas norisināsies Rīgas Motormuzejā (S. Eisenšteina iela 8, Rīga).

“MUZEJS. SKOLA. DROŠĪBA.” programma:

9.30-10.00 Reģistrācija, rīta kafija

10.00-10.45 Semināra ievads, Rīgas Motormuzeja un VAS CSDD aktualitātes izglītības jomā

11.00-12.00 Drošības jautājumi mācību saturā vispārējā izglītībā
                  Inese Bautre, Mihails Basmanovs, Skola2030 vecākie eksperti

12.10-13.10 Uz kompetences attīstību balstītā pieeja sociālajās zinībās un vēsturē – jaunas iespējas skolotājiem un muzejiem
                  Dr.paed., Mg.hist. Vilnis Purēns

13.10-14.00 Uzkodu pauze

14.00-15.30 Ekskursija un izzinošas aktivitātes Rīgas Motormuzejā Semināra noslēgums

15.30-16.00 Semināra noslēgums

Semināra noslēgumā pedagogi saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas (8 stundas) apguvi.

Pieteikšanās semināram “MUZEJS. SKOLA. DROŠĪBA.” līdz 29. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Vietu skaits ierobežots! Papildu informācijai zvaniet +371 67 025 858 vai rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uz tikšanos!