OLIMPISKAIS ZĪMĒJUMU KONKURSS

Februāris ir Olimpisko spēļu mēnesis, un arī mēs, Rīgas Motormuzejs, sekojam līdzi šim lielajam notikumam.

Mūsu kolekcijā ir apskatāms RAF 2907, kas 1980. gada Olimpiskajās spēlēs tika izmantots kā olimpiskās uguns pavadošais auto. Kopš tā laika ir pagājuši vairāk kā 40 gadi, tādēļ mēs vēlētos redzēt, kādu jūs, mūsu mazie sekotāji, iztēlojaties jauno dizainu busiņam, ar kuru sagaidīt mājās mūsu olimpiešus. Nāc uz Rīgas Motormuzeju, iedvesmojies no mūsu olimpiskā RAF un radi savu dizainu, un sūti mums vai nes uz muzeju līdz 27. februārim!

Lejuplādē krāsojamo lapu te

Dalībnieki var sagatavot vienu vai vairākus darbus. Tie konkursa norises laikā, no 7. līdz 27. februārim, jānosūta uz muzeja e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai jāiesniedz Rīgas Motormuzeja kasē. Iesniedzot darbu, norādiet autora vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāka vai aizbildņa tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 4. martā. Labāko darbu autori saņems balvas no Rīgas Motormuzeja. Labākos darbus publicēsim sociālajos tīklos!