Ģimeņu diena 28. augustā

Turpinot tradīcijas, aicinām apmeklēt Ģimeņu dienu Rīgas Motormuzejā! Sestdien, 28. augustā, gaidīsim ciemos ģimenes, vecvecākus ar mazbērniem, draugus uz kārtējo nodarbību, kuras tēma šoreiz būs “Kā auto nonāk muzejā.”

Ģimeņu dienas dalībnieki uzzinās par spēkratu ceļu līdz muzejam, kas ir krājums, kā auto nonāk krājumā. Dalībniekus noteikti ieinteresēs stāsts par restaurāciju, mūsu muzeja izcilajiem speciālistiem un viņu darbu.

Nodarbības otrajā daļā dosimies apskatīt Cadillac Fleetwood V8 All Weather Phaueton, Augusta Krastiņa automobili, Renault FU, BMW 326 un citus spēkratus, kurus atjaunojuši mūsu muzeja restauratori.

Nobeigumā iejutīsimies krājuma speciālista darbā. Mazos dalībniekus priecēs un izklaidēs viktorīnas, spēle un balviņas.

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni +371 67025858.

• Nodarbības laiks 11:00-14:00
  • Maksa pieaugušajiem 5 EUR, bērniem 2 EUR
  • Nodarbība notiek latviešu valodā
  • Ieteicamais vecums no 5 gadiem

Ģimeņu diena paredzēta jaukta tipa publikai, kurā piedalās gan vakcinēti, gan Covid-19 pārslimojuši, gan pirms pasākuma Covid-19 testu veikuši apmeklētāji, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu.

Svarīgi - bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, pirms pasākuma tests NAV jāveic un digitālais sertifikāts nav jāuzrāda! Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais sertifikāts, kas apliecina pirms pasākuma veikta Covid-19 testa negatīvu rezultātu jeb vakcinācijas vai pēdējo 6 mēnešu laikā Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu. *

Organizēti publiski kultūras pasākumi