Youngtimer Britu vakara brīvdabas ekspozīcija

18. jūnija vakarā aicinām apmeklēt Youngtimer Britu vakara brīvdabas ekspozīciju Rīgas Motormuzeja pagalmā no plkst. 18:00 līdz 21:00. POP UP izstādē būs skatāmi Jaguar, McLaren, Aston Martin, Triumph, Rolls Royce spēkrati.

Pasākuma laikā darbosies bērnu radošā darbnīca, varēs baudīt Kuldīgā grauzdētu kafiju no Rollyng Caffee, svaigi ceptas crepes no CheFrance franču šefpavāra Xavjera un angļu tradicionālo uzkodu Fish & chips.

Ar pasākuma dalībnieku sarakstu vari iepazīties Youngtimer Rally mājaslapā: https://youngtimerrally.lv/event/youngtimer-britu-vakars-2/#

Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 250 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally.

Youngtimer Rally, sadarbībā ar Rīgas Motormuzeju un Biķernieku trasi, kopš 2012. gada organizē sportiskus klasisko auto pasākumus, kuros piedalās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Polijas ar automašīnām, kas ražotas 20. gadsimta 60. – 80. gados. Šobrīd Youngtimer Rally ir vienīgā organizācija Baltijas valstīs, kas rīko šāda formāta pasākumus klasiskajiem automobiļiem.

Ieeja pasākumā bez maksas.