18. novembrī TIEKAMIES muzejā

Muzejs atvērts apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai, no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Gaidīsim ciemos arī Latvijas valsts svētkos - 18. novembrī!

Apmeklējot muzeju Latvijas svētku nedēļā, bez maksas saņemsiet interaktīvās muzeja spēles “Ceļojums muzeja un autobūves vēsturē” kodu vai arī īpaši svētkiem sagatavoto spēli “Sameklē Latviju”. Tāpat aicinām Rīgas Motormuzeja viesus pievienot savu vēlējumu Latvijai, kartiņas pieejamas muzeja ieejas zonā un izvietojamas kopējā karoga formas sveicienā.

Esam atvērti individuālam apmeklējumam, kā arī apmeklējumam mājsaimniecības ietvaros.

! Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi