1. septembris muzejā VĒJA ENERĢIJA

1. septembrī aicinām ģimenes ar bērniem apmeklēt muzeju un papildināt svētku dienu ar interesantu un izglītojošu nodarbību – “Vēja enerģija”. Muzejā norisināsies divas bezmaksas nodarbības plkst. 12:00 un 15:00. Tāpat aicinām izmantot iespēju saņemt interaktīvās muzeja spēles kodu bez maksas, iegādājoties kādu no ģimenes biļešu komplektiem.

Nodarbības sākumā dalībniekiem izstāstīsim, kas ir vējš un kā vēja enerģiju iespējams izmantot. Dalībnieki uzzinās arī to, kā ar vēja palīdzību var ražot elektroenerģiju, kā ir attīstījušies vēja ģeneratori un cik daudz elektroenerģijas šādi tiek saražots Latvijā.

Nodarbības praktiskajā daļā dalībnieki, ņemot vērā iegūtās zināšanas par spārnu īpašībām un dažādajiem faktoriem, kas tos ietekmē, izgatavos spārnus vēja ģeneratoram, ko komandu sacensībās izmēģinās pie mākslīgā vēja.

Uz nodarbību iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni +371 67025858. Vietu skaits ierobežots.

• Nodarbību laiki plkst. 12:00 un 15:00.
• Dalība nodarbībā ar derīgu muzeja ieejas biļeti.
• Nodarbības notiks latviešu valodā.

Savukārt, lai saņemtu interaktīvās muzeja spēles kodu bez maksas, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Iegādājies kādu no ģimenes biļešu komplektiem un kods tiks izsniegts kopā ar biļetēm.

! Joprojām apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Ērtībai muzejā izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām, pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.