Iepazīsti velosipēdu Tērbatas vasaras ielā

2020. gada 15. un 16. augustā no 11:00 līdz 16:00 Rīgas Motormuzejs viesosies Tērbatas vasaras ielā (pie Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas).

Apciemojot mūsu pop-up izstādi, Tev būs iespēja iepazīties ar sešiem dažādu laiku un stilu velosipēdiem:

* PREMIER (parka trīsritenis),
* AUGSTRATS,
* RUSSIA MODEL 52 (A. Leutner & Co),
* SPORT (Latvello),
* STRAUJĀ BULTA (Ērenpreis),
* START ŠOSSE MODEL 155-411.

Tāpat aicināsim izmēģināt spēkus, minoties uz velosipēda ātruma simulatora.

Abās dienās plkst. 12:00, 13:00 un 14:00 muzeja pedagoģe dalīsies ~15-20 minūšu stāstā par velosipēda rašanos, attīstību un drošību. Stāstīsim tā, lai interesanti un saprotami būtu arī mūsu mazākajiem viesiem.

! Pasākuma apmeklētājus aicinām rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos Tērbatas vasaras ielā. Cienīsim viens otru, ievērojot 2 metru distancēšanos, un atliksim viesošanos, ja jutīsim saslimšanas pazīmes.

! Stāsta klausītāju skaits tiks ierobežots līdz 15 personām, kuras lūgsim izmantot distancēti izvietotos krēslus.

! Minētie pasākuma laiki ir provizoriski un, ņemot vērā laikapstākļus un Tērbatas vasaras ielas apmeklējuma intensitāti, var mainīties.