Rallijkrosa čempionāta apmeklētājiem 50% atlaide Rīgas Motormuzeja ieejas biļetei

Nedēļas nogalē, 15. un 16. septembrī, Biķernieku trasē norisināsies ilgi gaidītais FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Neste World RX of Latvia. Sacensību dienās muzejs būs atvērts līdz plkst. 18.00 un ieeja Neste World RX of Latvia apmeklētājiem, uzrādot derīgu sacensību aproci, būs par puscenu.

Tā ir lieliska iespēja pēc sacensību braucieniem vakaru turpināt motorizētā atmosfērā, apskatot Rīgas Motormuzeja seno spēkratu kolekcijas, kā arī izmēģinot dažādas muzeja piedāvātās interaktivitātes.

Aicinām visus interesentus iegriezties arī Motormuzeja un Biķernieku trases aktivitāšu teltī rallijkrosa sacensību fanu zonā. Šeit būs iespēja izbraukt miniatūru Biķernieku rallijkrosa trasi ar elektriski vadāmiem auto modeļiem un izmēģināt CSDD drošības slidkalniņu.

Plašāka informācija par Rīgas Motormuzeja darba laikiem, biļešu cenām un piedāvājumu pieejama www.motormuzejs.lv. Jaunākais par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia pieejams sociālo tīklu kontos Twitter, Facebook, YouTube un Instagram

Foto no preses konferences, kas norisinājās Rīgas Motormuzejā: http://latviarx.lv/lv/foto/nestelatviarx-2018-preses-konference/