Ziemas brīvlaika aktivitātes bērniem veiksmīgi aizvadītas

No 27. decembra līdz 4.janvārim, Rīgas Motormuzejs aicināja bērnus brīvlaikā nesēdēt mājās, bet gan visas dienas garumā piedalīties dažādas interesantas aktivitātēs un nodarbēs.

Bērniem un jauniešiem bija  iespēja iejusties zinātnieku ādā, veicot dažādus eksperimentus, piedalīties automodelisma sacensībās miniatūrajā Biķernieku rallijkrosa trasē, izzināt muzeja ekspozīciju profesionāla gida pavadībā un noslēgumā izgatavot svētku dāvaniņu.

Rīgas Motormuzeja kafejnīca dalībniekiem bija sarūpējusi gardu Ziemassvētku cienastu ar dažādām uzkodām un siltajiem dzērieniem.

Rīgas Motormuzejs jau trešo reizi skolēnu brīvlaikos piedāvā iespēju bērniem izglītojošā un izklaidējošā gaisotnē pavadīt dienu muzejā. Arī pavasara brīvlaika nedēļā no 12. līdz 16.martam muzeja pedagogi būs sagatavojuši īpašu brīvlaika programmu bērniem.

Foto galeriju no pasākumiem var apskatīt šeit: ZIEMAS NOMETNE 27.12. - 04.01.