26. Rīgas modes nedēļas atklāšana Rīgas Motormuzejā

28. martā ar pārsteidzošu modes skati Rīgas Motormuzejā tika atklāta 26. Rīgas modes nedēļa, kas šajā sezonā ilgs līdz 1. aprīlim un apmeklētājus un dalībniekus priecēs ar spilgtiem pasākumiem, dizaineru skatēm un tematiskām prezentācijām. 

Pirmo reizi RIGA FASHION WEEK 13 gadu pastāvēšanas laikā modes sesijas atklāšana notika Rīgas Motormuzejā, kura mūsdienīgā un tehnoloģiskā atmosfēra piešķirs skatēm īpašu kolorītu.

Foto no Riga Fashion Week atklāšanas pasākuma pieejami:

http://jauns.lv/foto/skaistums/25480-gruzijas-zimols-dalood-izrada-savus-terpus-rigas-modes-nedela-2017#&gid=25480&pid=1 

http://www.delfi.lv/vina/skaistums-un-stils/stila-zinas/rigas-modes-nedelas-pirma-diena-metalisks-spidums-un-acgarna-gerbsanas.d?id=48677801 

Pēc apjomīgās rekonstrukcijas Rīgas Motormuzejs ir ne tikai lielākais un modernākais seno transportlīdzekļu muzejs Baltijā, kurā apskatāmi vairāk nekā 100 unikālu automobiļu un motociklu, bet tas ir kļuvis arī par lielisku izstāžu ēku un labiekārtotu teritoriju ar mūsdienīgu ekspozīciju, kura apmeklētājiem tiek piedāvāta ar moderno tehnoloģisko risinājumu un multimediju līdzekļu palīdzību.

Tieši tur, Rīgas Motormuzejā, starp retro klases automobiļiem šajā pavasarī notika RFW atklāšana, kurā bija iespējams redzēt Gruzijas modes zīmola Dalood kolekciju. Dalood ir raksturīgi izšuvumi ar roku, kurus modes mākslinieks šajā sezonā harmoniski apvieno ar raupju ādu un mežģīnēm. Atklāšanas pasākumā varēja skatīt arī Igaunijas zīmola KÄT tērpu skati. Tas pozicionē sevi kā apģērbu zīmolu modernām sievietēm, kuras ciena ilgtspējīgu un ekoloģisku dizainu. KÄT stils apvieno sevī Ziemeļvalstīm raksturīgo minimālismu ar retro elementiem. Šajā vakarā savu sezonas kolekciju publikai parādīja arī zīmols no Gruzijas Mariam Gvasalia. Tādā veidā uz galvaspilsētas galvenās mēles pirmo reizi tika prezentēta Gruzijas mode, kura RFW atklāšanas pasākumā paspilgtinās Baltijai raksturīgo ziemeļniecisko stilu ar drosmīgām krāsu un faktūru kombinācijām, atspoguļojot šīs Kaukāza tautas daudzveidību un individualitāti.

Svarīgi, ka ik sezonu Rīgas modes nedēļa arvien vairāk attīstās starptautisko tirgu virzienā, kas ļauj ne tikai pozicionēt Latvijas modi ārpus valsts robežām, bet arī integrēt ārvalstu speciālistu pieredzi vietējās industrijas attīstībā.

26. Rīgas modes nedēļas pasākumu oficiālā programma ir pieejama RFW tīmekļa vietnē www.rfw.lv.