Noslēdzies Rīgas Motormuzeja kauss

TEHNISKU IEMESLU DĒĻ CETURTDIEN, 19.OKTOBRĪ MUZEJS ATVĒRTS NO PLKST. 14:00 LĪDZ 18:00
DUE TO TECHNICAL REASONS THURSDAY OCTOBER 19 MUSEUM OPEN FROM 2:00 PM TILL 6:00 PM
ПО ТЕХНИЧЕСКИМ ПРИЧИНАМ В ЧЕВЕРГ 19 ОКТЯБРЯ МУЗЕЙ БУДЕТ ОТКРЫТ С 14.00 ДО 18.00

Sestdien, 5. novembrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē jau 11. reizi norisinājās Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā “Rīgas Motormuzeja kauss”, kurā piedalījās komandas no Ventspils, Saldus, Bauskas, Jelgavas, Madonas, Valmieras, Bērzaines, Rūjienas, Mazsalacas, Daugavpils un 3 komandas no Rīgas - “Annas 2”, Rīgas jauno tehniķu centrs un Rīgas Motormuzejs. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk kā 70 dalībnieki.

Kā pirmie uz starta stājās paši jaunākie “Iesācēju” klases dalībnieki līdz 15 gadu vecumam ar pilnībā pašizgatavotiem modeļiem. Šajā klasē čempiona titulu ieguva Kevins Gūtmanis (Rīgas Motormuzejs), otrajā vietā Everts Hemmelis (Valmiera) un trešo vietu ieguva Reinis Drēska no Rīgas Motormuzeja komandas.

Kā nākamie startēja jau pieredzējušākie braucēji PR 1/24 klasē līdz 20 gadu vecumam. Šajā klasē pjedestāla vietu sadalījums sekojošs – pirmais Ralfs Leitis (Jelgava), otrais Paulis Lauznis (Mazsalaca) un trešais Ralfs Krūze (Valmiera).

Dienas izskaņā starts tika dots pašiem ātrākajiem automodeļiem Open16 klasē, kurā startē dalībnieki līdz 20 gadu vecumam. Šajā klasē čempiona titulu ieguva Paulis Lauznis (Mazsalaca), otro vietu Ralfs Krūze (Valmiera) un trešo vietu Reinis Vidners (Rīgas Motormuzejs)

Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Rīgas Motormuzeja komanda, otro vietu Valmieras komanda un trešo vietu Jelgavas komanda.