Senie spēkrati atgriežas muzejā

Turpinot muzeja ekspozīcijas dizaina izveidi, arī senie spēkrati atgriežas muzejā, lai ieņemtu savas vietas ekspozīcijā.

Eksponāti – antīkie spēkrati, bez šaubām, ir ekspozīcijas dizaina akcenta punkti. Tie tiks eksponēti uz podestiem un efektīgi izgaismoti. Multimediji, grafiskās plaknes, papildpriekšmeti papildinās un veidos stāstus ap tiem.

Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas kopējā platība ir 4050 m2, tā izvietota 3 stāvos un ietver 119 spēkratu eksponātus. Ekspozīcijā būs izvietotas arī 19 darba stacijas, kuras pildīs galveno informācijas nodrošināšanas lomu un bagātinās apmeklētāju pieredzi.

Šeit apmeklētāji varēs ne tikai novērtēt antīko spēkratu tehniskās un estētiskās kvalitātes, bet arī ar dizaina, interaktīvu un multimediālu risinājumu palīdzību padziļināti izzināt interesējošās tēmas, radoši iesaistīties dažādās interaktīvās nodarbēs un gūt vizuālu baudījumu.

Galerija - Senie spēkrati atgriežas Rīgas Motormuzejā