Motormuzeja pedagoģijas telpa iegūst jaunas krāsas

Rīgas Motormuzejā tiek veidota jauna izglītības telpa bērniem un jauniešiem. Telpas dizains veidots kā stilizēta pilsēta. Tā tiek iekārtota lai radītu radošu un mācīšanos atbalstošu vidi.

Skolu grupām muzejs piedāvās unikālu izglītības servisu. Muzeja izglītības telpa būs piemērota interaktīvai un aktīvai muzeja tematikas apgūšanai.

Šeit bērni un jaunieši varēs apgūt ceļu satiksmes noteikumus, auto, moto, velosipēdu būves attīstību un vēsturi, kā arī inženiertehniskas zināšanas. Galvenā izglītības telpas mērķauditorija ir vispārizglītojošo skolu grupas un ceļu satiksmes noteikumu apguvēji un velosipēda vadītāju eksāmena licēji.

Telpa tiek aprīkota maksimāli funkcionāla un mobila, ērti lietojama un pielāgojama atšķirīgiem pedagoģisko aktivitāšu veidiem – velo tiesību iegūšana, radošās darbnīcas, Stunda muzejā, Izglītības programmas un citiem ar izglītību saistītiem pasākumiem.