Bauskas Motormuzejs aicina apmeklēt izstādes “Latvijas armija fotogrāfijās” atklāšanu.

Piektdien, 15. novembrī, Bauskas Motormuzejs, Rīgas Motormuzeja filiāle aicina visus interesentus uz Nacionālo bruņoto spēku fotoizstādes “Latvijas armija fotogrāfijās” atklāšanu, kas veidota par godu Latvijas armijas simtgadei.

Nacionālo bruņoto spēku fotoizstāde “Latvijas armija fotogrāfijās” ir veltīta Neatkarības kara un Latvijas armijas 100.gadadienai. Fotoizstādē atspoguļota Latvijas bruņoto spēku kaujas spēju attīstība un gatavība aizsargāt Latviju. Izstādi veido 50 fotogrāfijas, kas uzņemtas laikā no 2015. līdz 2019.gadam, un tajās redzami Nacionālo bruņoto spēku karavīri un militārā tehnika mācībās, kā arī ikdienā dažādos publiskos pasākumos.

Izstāde “Latvijas armija fotogrāfijās” Bauskas Motormuzejā būs atvērta līdz 2020.g. 20. aprīlim.