DARBA LAIKS UN IEEJAS BIĻETES

Rīgas Motormuzejs apmeklējumam atvērts no otrdienas līdz svētdienai, no plkst.10:00 līdz 18:00. Pirmdienās muzejs ir slēgts.

Rīgas Motormuzeja ieejas biļete atvērs durvis uz lielāko autobūves vēstures ekspozīciju visā Baltijā.

Ieejas biļetes iespējams iegādāties uz vietas muzeja kasē.

Apmeklētāju ērtībai muzejs piedāvā arī on-line biļešu tirdzniecību, kur iespējams iegādāties pieaugušo biļetes un pieaugušo biļetes grupās. Biļetes ir iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības punktos un interneta veikalā.

Biļetes aktivizēšana notiek, ieejot ekspozīcijā. Ieejas biļete būs derīga tikai tās aktivizēšanas dienā. Biļete ir jāsaglabā līdz apmeklējuma beigām.

IEEJAS BIĻETES VEIDS

Pilngadīga persona
Bērns no 7 gadu vecuma, skolēns, students un seniors (persona, kas vecāka par 60 gadiem)
Ģimenes biļete (2 vecāki un 1 līdz 4 bērni)
Ģimenes biļete (1 vecāks un 1 līdz 4 bērni)
Goda ģimenes biļete (vecākiem kopā ar bērniem neatkarīgi no skaita, uzrādot 3+ vai Goda ģimenes karti)
Grupas 10 un vairāk personu dalībnieks (pieaugušais)
Grupas 10 un vairāk personu
dalībnieks (bērns, skolēns, students seniors)
Skolēnu grupas dalībnieks, apmeklējot pedagoģisko nodarbību
Bērns līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot)
Grupas (10 vai vairāk cilvēki) vadītājam vai pedagogam
Bērnu aprūpes iestāžu audzēkņi, aprūpes centru, pansionātu iemītnieki un personas, kuras tos pavada;
Latvijas muzeju darbinieki
Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) un Starptautiskās transporta muzeju asociācijas (IATM) biedri
Politiski represētās personas
Bērni līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, persona ar I grupas invaliditāti un  viena persona, kura tos pavada